Šis 1.3 MT (90 hp) variklis buvo montuojamas 750/101 Sprint coupe 2-doors kėbule, kuris Alfa Romeo buvo gaminamas nuo 1954m. iki 1959m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 780 to 1 290km |
| Kuras | 80 RON |
| Maksimalus greitis | 171km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Tūris / talpa | 1290cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 118Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 75mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 24 |
|---|---|
| Ilgis | 3980mm |
| Plotis | 1535mm |
| Aukštis | 1300mm |
| Važiuoklės bazė | 2380mm |
| Priekinė ašis | 1286mm |
| Galinė ašis | 1270mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 895kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.