Šis 1.3 MT (98 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Aston Martin buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3078mm |
| Plotis | 1680mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2000mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1480mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 988kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1330cm3 |
| Variklio galia | 98bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 125Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5litre |
| Degalų bako talpa | 32litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 710km |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Solid |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8m |
| Miestas | 7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.