Šis 1.8 MT (75 hp) variklis buvo montuojamas S3 Avant wagon kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1982m. iki 1988m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 18 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 138Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 600RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4792mm |
| Plotis | 1814mm |
| Aukštis | 1422mm |
| Važiuoklės bazė | 2687mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1920litre |
| Min. bagažinės talpa | 644litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1130kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Priekinė ašis | 1468mm |
| Galinė ašis | 1467mm |
| Tūris / talpa | 500kg |
| Permitted road-train weight | 2780kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 163km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.7second |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.3litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 8.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.