Šis 1.2 TDI AMT (61 hp) variklis buvo montuojamas 8Z Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 140Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1191cm3 |
| Variklio galia | 61bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Cilindro skersmuo | 76.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 2 400 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3826mm |
| Plotis | 1673mm |
| Aukštis | 1553mm |
| Važiuoklės bazė | 2405mm |
| Priekinė ašis | 1464mm |
| Galinė ašis | 1419mm |
| Prošvaisa | 138mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1085litre |
| Min. bagažinės talpa | 390litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 855kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1245kg |
| Tūris / talpa | 390kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 168km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 3.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 2.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 2.99litre |
| Degalų bako talpa | 21litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 780km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Miestas | 4.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 3.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 3.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.