Šis 1.5 MT (105 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Brilliance buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 42litre |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Kuras | 95 RON |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.3second |
| Pakrauto automobilio svoris | 1597kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1207kg |
| Prošvaisa | 114mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Min. bagažinės talpa | 350litre |
| Važiuoklės bazė | 2570mm |
| Aukštis | 1482mm |
| Ilgis | 4190mm |
| Plotis | 1703mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Tūris / talpa | 390kg |
| Maks. bagažinės talpa | 350litre |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam, Trailing arms |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 143Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Variklio galia | 105bhp |
| Tūris / talpa | 1498cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800up to 4 200 RPM |
| Vidurkis | 8.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.