Šis 1.0 MT (50 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris BYD buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3460mm |
| Plotis | 1618mm |
| Aukštis | 1465mm |
| Važiuoklės bazė | 2340mm |
| Priekinė ašis | 1420mm |
| Galinė ašis | 1410mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Min. bagažinės talpa | 140litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 870kg |
| Maks. bagažinės talpa | 140litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 998cm3 |
| Variklio galia | 50bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 90Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Maksimalus greitis | 151km/h |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.2litre |
| Degalų bako talpa | 30litre |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500km |
| Miestas | 7.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.