Šis 1.1 AT (52 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris BYD buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 30litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 120km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Tūris / talpa | 1051cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 52bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 153Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3605mm |
| Plotis | 1468mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2300mm |
| Priekinė ašis | 1215mm |
| Galinė ašis | 1200mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 720kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1095kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.