Šis 1.6 MT (94 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuras | Benzinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Maksimalus greitis | 141km/h |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 94bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 130Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4610mm |
| Plotis | 1693mm |
| Aukštis | 1855mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1456mm |
| Galinė ašis | 1446mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1300kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 9.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.