Šis 1.7 TD MT (65 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 164km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.8second |
| Tūris / talpa | 1686cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 65bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 130Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 3 000 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 79mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4170mm |
| Plotis | 1646mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2491mm |
| Priekinė ašis | 1417mm |
| Galinė ašis | 1408mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1035kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1525kg |
| Tūris / talpa | 490kg |
| Min. bagažinės talpa | 432litre |
| Maks. bagažinės talpa | 432litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 5.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.