Šis 2.2 FlexFuel MT (120 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Regular Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 30 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 770km |
| Kuras | 92 RON, Ethanol |
| Tūris / talpa | 2189cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 120bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 190Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4829mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1575mm |
| Važiuoklės bazė | 2751mm |
| Priekinė ašis | 1384mm |
| Galinė ašis | 1387mm |
| Prošvaisa | 183mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1368kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1905kg |
| Tūris / talpa | 537kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1134/1043kg |
| Permitted road-train weight | 3356kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1849x1394x424mm |
| Loading height | 683mm |
| Cargo compartment volume | 1.1m3 |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 14.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.