Šis 1.6 HDi MT L1 (90 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [2-й Restyling] Van kėbule, kuris Citroen buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Van |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
| Plotis | 1810mm |
| Ilgis | 4380mm |
| Aukštis | 1805mm |
| Važiuoklės bazė | 2728mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1554mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1547kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2145kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1560cm3 |
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 000RPM |
| Sukimo momentas | 215Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500RPM |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 162km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 900 to 1 150km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Torsion |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 7.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.