Šis 1.6i MT (110 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Pluriel cabriolet kėbule, kuris Citroen buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 147Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1587cm3 |
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 750RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3934mm |
| Plotis | 1700mm |
| Aukštis | 1559mm |
| Važiuoklės bazė | 2460mm |
| Priekinė ašis | 1435mm |
| Galinė ašis | 1433mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 267litre |
| Min. bagažinės talpa | 267litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1175kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1543kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 188km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Degalų bako talpa | 47litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 940km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | The rod connecting the levers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 10.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.