Šis 1.4 MT (77 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Panorama minivan kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 115Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1368cm3 |
| Variklio galia | 77bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4253mm |
| Plotis | 1722mm |
| Aukštis | 1818mm |
| Važiuoklės bazė | 2583mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1230kg |
| Priekinė ašis | 1514mm |
| Galinė ašis | 1505mm |
| Tūris / talpa | 600kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 148km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.4litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 950km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.