Šis 1.3 Multijet MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Qubo minivan 5-doors kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.5litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 790 to 1 180km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 155km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Tūris / talpa | 1248cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 190Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 69.6mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.95m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3864mm |
| Plotis | 1716mm |
| Aukštis | 1721mm |
| Važiuoklės bazė | 2513mm |
| Priekinė ašis | 1467mm |
| Galinė ašis | 1454mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1260kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1700kg |
| Min. bagažinės talpa | 330litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2500litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 6.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.