Šis 1.3 Multijet MT (90 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.9litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 1 130km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13second |
| Tūris / talpa | 1248cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 200Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 69mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4560mm |
| Plotis | 1946mm |
| Aukštis | 1494mm |
| Važiuoklės bazė | 2603mm |
| Priekinė ašis | 1473mm |
| Galinė ašis | 1466mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1185kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 7.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.