Šis 1.4 AMT (77 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Grande Punto hatchback 3-doors kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.1litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 870km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13second |
| Tūris / talpa | 1368cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 77bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 115Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4030mm |
| Plotis | 1687mm |
| Aukštis | 1490mm |
| Važiuoklės bazė | 2510mm |
| Priekinė ašis | 1473mm |
| Galinė ašis | 1466mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1025kg |
| Min. bagažinės talpa | 275litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1030litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.