Šis 1.3 D MT (46 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 75Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1301cm3 |
| Variklio galia | 46bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Cilindro skersmuo | 80.5mm |
| Stūmoklio eiga | 63.9mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3689mm |
| Plotis | 1562mm |
| Aukštis | 1405mm |
| Važiuoklės bazė | 2362mm |
| Priekinė ašis | 1345mm |
| Galinė ašis | 1300mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 810kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.8litre |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 20.6second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 6.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.