Šis 1.5 TDCi MT (90 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4241mm |
| Plotis | 1765mm |
| Aukštis | 1696mm |
| Važiuoklės bazė | 2521mm |
| Min. bagažinės talpa | 362litre |
| Maks. bagažinės talpa | 705litre |
| Prošvaisa | 200mm |
| Galinė ašis | 1708mm |
| Priekinė ašis | 1765mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1381kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1740kg |
| Tūris / talpa | 359kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1499cm3 |
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 750RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 205Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 4.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.6litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 060 to 1 180km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Beam, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Miestas | 5.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.