Šis 1.1 MT (40 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1968m. iki 1974m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 41litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 125km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 27.1second |
| Tūris / talpa | 1098cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 40bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 300RPM |
| Sukimo momentas | 78Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 53.3mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4084mm |
| Plotis | 1569mm |
| Aukštis | 1397mm |
| Važiuoklės bazė | 2400mm |
| Priekinė ašis | 1244mm |
| Galinė ašis | 1270mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 880kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1315kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.