Šis 1.3 MT 45Van (57 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Van kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1974m. iki 1980m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 133km/h |
| Tūris / talpa | 1298cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 57bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 100Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 80.98mm |
| Stūmoklio eiga | 62.99mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4053mm |
| Plotis | 1564mm |
| Aukštis | 1509mm |
| Važiuoklės bazė | 2400mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 922kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1415kg |
| Tūris / talpa | 493kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 630/930kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1800x1320x980mm |
| Loading height | 601mm |
| Cargo compartment volume | 2.39m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 11 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.