Šis 1.3 MT (73 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 38litre |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1323cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 73bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 100Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 71mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3825mm |
| Plotis | 1670mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2310mm |
| Priekinė ašis | 1420mm |
| Galinė ašis | 1400mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 850kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 6.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.