Šis 1.1 MT (52 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation VAN van kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1976m. iki 1983m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Degalų bako talpa | 34litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 390 to 570km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 145km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.1second |
| Tūris / talpa | 1117cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 52bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Sukimo momentas | 80Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 65mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 3648mm |
| Plotis | 1567mm |
| Aukštis | 1359mm |
| Važiuoklės bazė | 2288mm |
| Priekinė ašis | 1334mm |
| Galinė ašis | 1321mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 715kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1160kg |
| Min. bagažinės talpa | 200litre |
| Maks. bagažinės talpa | 999litre |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 10.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.