Šis 1.0 MT (44 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Van van kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1989m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 770km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 137km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 19.8second |
| Tūris / talpa | 957cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 44bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 750RPM |
| Sukimo momentas | 68Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3700RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 55.7mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.3m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 3648mm |
| Plotis | 1585mm |
| Aukštis | 1334mm |
| Važiuoklės bazė | 2288mm |
| Priekinė ašis | 1368mm |
| Galinė ašis | 1319mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 750kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1175kg |
| Min. bagažinės talpa | 215litre |
| Maks. bagažinės talpa | 900litre |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 8.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.