Šis 1.8 TDCi MT SWB (90 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 60litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.8litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.9litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.3second |
| Maksimalus greitis | 158km/h |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 1 030km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1485kg |
|---|---|
| Prošvaisa | 166mm |
| Galinė ašis | 1552mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Važiuoklės bazė | 2664mm |
| Aukštis | 1820mm |
| Ilgis | 4278mm |
| Plotis | 1795mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Minivenas |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Turbina |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Sukimo momentas | 220Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Variklio galia | 90bhp |
| Tūris / talpa | 1753cm3 |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1700RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Miestas | 9.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.