Šis 1.0 MT (56 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Board kėbule, kuris Gac Gonow buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 710km |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 120km/h |
| Tūris / talpa | 998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 56bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 81Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4465mm |
| Plotis | 1552mm |
| Aukštis | 1885mm |
| Važiuoklės bazė | 2615mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 930kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1900kg |
| Tūris / talpa | 800kg |
| Kėbulas | Board |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 10.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.