Šis 27057 2.1 TD MT 4WD (95 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] 2705 Kombi minibus 4-doors kėbule, kuris GAZ buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 17 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minibus |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 67 |
| Ilgis | 5540mm |
| Plotis | 2075mm |
| Aukštis | 2300mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Priekinė ašis | 1700mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2550kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 950kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1970x1840x1535mm |
| Loading height | 725mm |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 115km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 40second |
| Tūris / talpa | 2134cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 95bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 200RPM |
| Sukimo momentas | 200Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 12.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.