Šis 2.1 TD MT (110 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation 2705 Kombi minibus 4-doors kėbule, kuris GAZ buvo gaminamas nuo 1994m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 120km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 22second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600km |
| Tūris / talpa | 2134cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 255Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 000 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 110.2mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 5500mm |
| Plotis | 2075mm |
| Aukštis | 2200mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Priekinė ašis | 1700mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2090kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 950kg |
| Min. bagažinės talpa | 5800litre |
| Maks. bagažinės talpa | 5800litre |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 3100x1840x1535mm |
| Loading height | 725mm |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 13.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.