Šis 1.3 MT (86 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Geely buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Tūris / talpa | 1342cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 86bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 110Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78.7mm |
| Stūmoklio eiga | 69mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4152mm |
| Plotis | 1680mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2434mm |
| Priekinė ašis | 1416mm |
| Galinė ašis | 1410mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1052kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.