Šis 1.5 MT (94 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Geely buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 690km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Tūris / talpa | 1498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 94bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 128Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4152mm |
| Plotis | 1680mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2434mm |
| Priekinė ašis | 1416mm |
| Galinė ašis | 1410mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1052kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1377kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.