Šis 1.6 MT (95 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Geo buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3620mm |
| Plotis | 1630mm |
| Aukštis | 1654mm |
| Važiuoklės bazė | 2200mm |
| Priekinė ašis | 1395mm |
| Galinė ašis | 1400mm |
| Min. bagažinės talpa | 134litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1075kg |
| Maks. bagažinės talpa | 134litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1590cm3 |
| Variklio galia | 95bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 132Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 42litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.