Šis 1.3 MT (75 hp) variklis buvo montuojamas LC [Restyling] Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 114Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1341cm3 |
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 71.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4215mm |
| Plotis | 1680mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2440mm |
| Priekinė ašis | 1435mm |
| Galinė ašis | 1425mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 859litre |
| Min. bagažinės talpa | 321litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1065kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1555kg |
| Tūris / talpa | 490kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 163km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.7second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.9m |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.