Šis 1.0 MT (55 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Važiuoklės bazė | 2380mm |
|---|---|
| Aukštis | 1615mm |
| Ilgis | 3495mm |
| Plotis | 1495mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Galinė ašis | 1300mm |
| Maks. bagažinės talpa | 890litre |
| Prošvaisa | 160mm |
| Min. bagažinės talpa | 219litre |
| Priekinė ašis | 1315mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1220kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 930kg |
| Tūris / talpa | 410kg |
| Įpurškimas | Purkštukai |
|---|---|
| Sukimo momentas | 82Nm |
| Cilindro skersmuo | 66mm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500RPM |
| Variklio galia | 55bhp |
| Tūris / talpa | 999cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Stūmoklio eiga | 73mm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3100RPM |
| Degalų bako talpa | 35litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.1second |
| Maksimalus greitis | 142km/h |
| Kuras | 92 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 650km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Pavarų skaičius | 5 |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Apsisukimo spindulys | 9.1m |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
| Miestas | 9.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.