Šis 1.6 CRDi MT (90 hp) variklis buvo montuojamas FD Universalas (5 durų) kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 235Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1582cm3 |
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77.2mm |
| Stūmoklio eiga | 84.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4475mm |
| Plotis | 1775mm |
| Aukštis | 1565mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1546mm |
| Galinė ašis | 1544mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1395litre |
| Min. bagažinės talpa | 415litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1334kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1920kg |
| Tūris / talpa | 586kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 172km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.9litre |
| Degalų bako talpa | 53litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 900 to 1 230km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 6.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.