Šis 1.5 MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.3litre |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 690km |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13second |
| Tūris / talpa | 1498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 116Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 78.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3815mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1535mm |
| Važiuoklės bazė | 2390mm |
| Priekinė ašis | 1420mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1035kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1450kg |
| Tūris / talpa | 415kg |
| Min. bagažinės talpa | 365litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1100litre |
| Permitted road-train weight | 2350kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.