Šis 1.3 CVT (90 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 41litre |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 1348cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 120Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 78.4mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3900mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1475mm |
| Važiuoklės bazė | 2490mm |
| Priekinė ašis | 1475mm |
| Galinė ašis | 1465mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 990kg |
| Min. bagažinės talpa | 250litre |
| Maks. bagažinės talpa | 787litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 5.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.