Šis 0.7 Turbo AT (60 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 83Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 658cm3 |
| Variklio galia | 60bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Cilindro skersmuo | 65mm |
| Stūmoklio eiga | 66mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3395mm |
| Plotis | 1475mm |
| Aukštis | 1545mm |
| Važiuoklės bazė | 2360mm |
| Priekinė ašis | 1285mm |
| Galinė ašis | 1280mm |
| Prošvaisa | 175mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 770kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 30litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.6litre |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.2m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 6.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.