Šis 190 D 2.0 AT (75 hp) variklis buvo montuojamas W201 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 74 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 720 to 980km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 156km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 18.6second |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 600RPM |
| Sukimo momentas | 126Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2700up to 3 550 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.56m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4448mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2665mm |
| Priekinė ašis | 1441mm |
| Galinė ašis | 1421mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1180kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1680kg |
| Tūris / talpa | 500kg |
| Min. bagažinės talpa | 410litre |
| Maks. bagažinės talpa | 410litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 790/890kg |
| Permitted road-train weight | 2880kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 8.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.