Šis 1.0 AT (76 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Roadster kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1991m. iki m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3740mm |
| Plotis | 1630mm |
| Aukštis | 1365mm |
| Važiuoklės bazė | 2300mm |
| Priekinė ašis | 1349mm |
| Galinė ašis | 1335mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 810kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1150kg |
| Tūris / talpa | 340kg |
| Min. bagažinės talpa | 140litre |
| Maks. bagažinės talpa | 140litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 995cm3 |
| Variklio galia | 76bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 68mm |
| Stūmoklio eiga | 68mm |
| Sukimo momentas | 106Nm |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 770km |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.5second |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8.4m |
| Pavarų skaičius | 3 |
| Miestas | 9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.