Šis 1.5 MT 4WD (94 hp) variklis buvo montuojamas N14 Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1990m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 126Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1497cm3 |
| Variklio galia | 94bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3975mm |
| Plotis | 1670mm |
| Aukštis | 1400mm |
| Važiuoklės bazė | 2430mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1415mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1120kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1415kg |
| Tūris / talpa | 295kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 1 110km |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trailing arms, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Miestas | 9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.