Šis 1.6 MT FWD (115 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 65litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.8litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.9second |
| Maksimalus greitis | 177km/h |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 1 120km |
| Pakrauto automobilio svoris | 2072kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1404kg |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Plotis | 1780mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Kėbulas | SUV |
| Prošvaisa | 200mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Važiuoklės bazė | 2765mm |
| Aukštis | 1645mm |
| Ilgis | 4541mm |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1175/1215kg |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Variklio galia | 115bhp |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Sukimo momentas | 156Nm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Miestas | 10.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.