Šis 1.6 MT (107 hp) variklis buvo montuojamas B14 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 150Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1597cm3 |
| Variklio galia | 107bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 76mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4230mm |
| Plotis | 1670mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2430mm |
| Priekinė ašis | 1436mm |
| Galinė ašis | 1421mm |
| Min. bagažinės talpa | 328litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1064kg |
| Maks. bagažinės talpa | 328litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 191km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.