Šis 2.2 D MT (112 hp) variklis buvo montuojamas Classic [2-й Restyling] Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 750 to 1 280km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 187km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.4second |
| Tūris / talpa | 2184cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 112bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 248Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4440mm |
| Plotis | 1700mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1277kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.