Šis 1.8 MT (114 hp) variklis buvo montuojamas N16 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 1 020km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.1second |
| Tūris / talpa | 1769cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 114bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 158Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4420mm |
| Plotis | 1700mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1135kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.