Šis 1.5 D MT (57 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3680mm |
| Plotis | 1594mm |
| Aukštis | 1380mm |
| Važiuoklės bazė | 2385mm |
| Priekinė ašis | 1390mm |
| Galinė ašis | 1310mm |
| Maks. bagažinės talpa | 215litre |
| Min. bagažinės talpa | 215litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 864kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1527cm3 |
| Variklio galia | 57bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 116Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2250RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 158km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 18second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.8litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 800 to 1 180km |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.6m |
| Miestas | 6.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.