Šis 1.2 VTi ETG (72 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 4.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.1litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 110 to 1 280km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 178km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.5second |
| Tūris / talpa | 1199cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 72bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 110Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 90.5mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4442mm |
| Plotis | 1748mm |
| Aukštis | 1466mm |
| Važiuoklės bazė | 2652mm |
| Priekinė ašis | 1501mm |
| Galinė ašis | 1478mm |
| Prošvaisa | 175mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1055kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1467kg |
| Tūris / talpa | 412kg |
| Min. bagažinės talpa | 506litre |
| Maks. bagažinės talpa | 506litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam, Dampers, Cylindrical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 5.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 4.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.