Šis 1.6 AT (90 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Universalas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 173km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 17.5second |
| Tūris / talpa | 1587cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 128Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Monoinjection |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4398mm |
| Plotis | 1704mm |
| Aukštis | 1481mm |
| Važiuoklės bazė | 2669mm |
| Priekinė ašis | 1450mm |
| Galinė ašis | 1443mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1090kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1590kg |
| Min. bagažinės talpa | 425litre |
| Maks. bagažinės talpa | 744litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 10.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.