Šis 1.9 D MT (68 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Universalas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4408mm |
| Plotis | 1714mm |
| Aukštis | 1406mm |
| Važiuoklės bazė | 2669mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1443mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1100kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1580kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1905cm3 |
| Variklio galia | 68bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 600RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 120Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.3litre |
| Maksimalus greitis | 164km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 18.1second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 7.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.