Šis 1.8 MT (116 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Universalas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4736mm |
| Plotis | 1765mm |
| Aukštis | 1502mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1492mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1740litre |
| Min. bagažinės talpa | 525litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1365kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2015kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1749cm3 |
| Variklio galia | 116bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 160Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Degalų bako talpa | 70litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 1 130km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 193km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.4second |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.