Šis 2.0 HDI MT (109 hp) variklis buvo montuojamas 221 [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
| Ilgis | 4455mm |
| Plotis | 1835mm |
| Aukštis | 1710mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3300litre |
| Min. bagažinės talpa | 340litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1595kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2395kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 109bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.8second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.6litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 950km |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 9.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 7.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.