Šis 1.6 MT (113 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Gordini sedan 4-doors kėbule, kuris Renault buvo gaminamas nuo 1969m. iki 1975m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 89litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.8second |
| Tūris / talpa | 1565cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 113bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 250RPM |
| Sukimo momentas | 140Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4300mm |
| Plotis | 1613mm |
| Aukštis | 1397mm |
| Važiuoklės bazė | 2438mm |
| Priekinė ašis | 1341mm |
| Galinė ašis | 1293mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 980kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle, A-shaped lever, Dampers, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.